Zaczekaj ZACZEKAJ! Mamy dla Ciebie RABAT !
Slimcea 145 zł - Zestaw 2+1 dodatkowy PROMOCJA
Ta oferta jest jednorazowa - nie zmarnuj tej okazji ! SKORZYSTAJ Z PROMOCJI !
Kategorie produktów

Zielona kawa

Czym jest Zielona Kawa ?

Zielona kawa, to produkt należący do grupy żywności funkcjonalnej. Jego właściwości porównać można ze wspomnianą już zieloną herbatą, ponieważ jest pomocny przy odchudzaniu, obniża poziom cukru we krwi, a także neutralizuj wolne rodniki.


Zielona kawa, to kawa, która nie została wypalona. Należy do gatunku Robusta a jej ziarna mogą być zarówno dojrzałe, jak i niedojrzałe. W swoim składzie kawa taka zawiera kwas chlorogenowy odpowiedzialny za zmniejszenie absorbcji glukozy ze spożywanych pokarmów.

W praktyce oznacza to, że kawa ma duży wpływ na spalanie tłuszczu w organizmie, a tym samym wspomaga proces odchudzania. Pamiętać należy jednak, że zielona kawa to nie środek magiczny, dlatego aby tabletki z zielonej kawy przyniosły pożądany efekt należy stosować racjonalną dietę, czyli dietę niskotłuszczową.
 

Czy Zielona Kawa tylko na odchudzanie ?

Ale zielona kawa, to nie tylko działanie odchudzające. Jej właściwości mają pozytywny wpływ na cały organizm. Udowodnione jest, że środek ten działa antyrakowo, pomagając neutralizować szkodliwe dla organizmu wolne rodniki i metale ciężkie oraz hamując lub opóźniając wczesne etapy powstawania komórek nowotworowych. Poza tym, pijąc niewypaloną kawę, chronimy wątrobę. Kawa ta bowiem działa żółciopędnie i żółciotwórczo.

 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...