Zaczekaj ZACZEKAJ! Mamy dla Ciebie RABAT !
Slimcea 145 zł - Zestaw 2+1 dodatkowy PROMOCJA
Ta oferta jest jednorazowa - nie zmarnuj tej okazji ! SKORZYSTAJ Z PROMOCJI !
Kategorie produktów

Rejestracja

Wypełnij dokładnie poniższy formularz rejestracyjny

Dane użytkownika

Imię:

Nazwisko:

osoba fizyczna firma

Ulica i numer domu / lokalu:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Kraj:

Numer telefonu:

Dane do logowania

Adres email:

Hasło:

Powtórz hasło:

Polityka Prywatności Zgoda: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANB Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-024, przy ul. Deszczowej 21, moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.piekna24.pl w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności .

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od ANB Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz innych podmiotów będących partnerami ANB Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Sklep internetowy ANB Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-024, przy ul. Deszczowej 21, informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Sklepu internetowego Anb Poland Sp. z o.o. oraz akceptuję jego postanowienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji konta w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówień.
 
Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.